Еней — Писанкове Прикарпаття: Коломия - Косів - Шешори
Еней

Писанкове Прикарпаття: Коломия - Косів - Шешори

ПИСАНКОВЕ ПРИКАРПАТТЯ

Івано-Франківськ (08:00) - Коломия - Косів - Шешори - Івано-Франківськ

 

Екскурсія у Коломию, під час якої ми оглянемо головний проспект, міську ратушу, дерев’яну церкву XVI століття, відвідаємо музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття та музей «Писанка» – єдиний в Україні, що занесений у книгу рекордів Гіннеса. Колекція цього унікального музею нараховує близько 10 тис. експонатів не тільки з усіх регіонів України, але й з Польщі, Чехії, Румунії, Франції, Канади, Пакистану, Індії, Китаю, Єгипту та Алжиру. 

Далі ми попрямуємо до столиці гуцульского ремесла – Косова. Відвідини етнографічного сувенірного ринку у Косові – найбільшого та найвідомішого у Карпатах. Тут можна купити усе: від ковдри з овечої шерсті, різних скриньок та вишиванок до фігурок з сиру, прикрас з бісеру та металу, кожухів, поясів та кераміки. Навіть самі гуцули шуткують: «Тут і чорта можна купити»...

І прекрасним завершенням нашої екскурсії буде заїзд в Шешори. Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на декілька кілометрів вздовж гірської річки Пістиньки. Вона відома своїми Срібними водоспадами, а Шешорський Гук – один з найгарніших у Карпатах (усі охочі зможуть лишитися тут на відпочинок та купання).  А ще можна перекусити в місцевому ресторані "Аркан", літні тераси якого нависають прямо над гірським потоком Пістиньки.
 

У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
• супровід гіда-екскурсовода;
• екскурсійне обслуговування;
• страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

• вхідні квитки на екскурсійні об’єкти:
• музей писанки - 20 грн./ дор., - 15 грн./ студ., - 10 грн./ дит.;
• національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського - 20 грн./ дор., - 15 грн./ студ., - 10 грн./ дит.;
• харчування та особисті витрати.

 

Оцініть матеріал!
(66 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#3 ОЛЯ 07.07.2015, 11:51
Я тут побувала і закохалась. Просто такий надзвичайний колорит, захоплює і перехоплює подих. Я дуже люблю свою країну, і мені так подобаються подібні місця, що є серцем нашої країни. Особливо вразив сувенірний ринок, витратила всі свої кошти, і не жалкую, мій гардероб поповнився ще на дві гарненькі вишиванки.
Цитата
 
 
#2 Дмитро 04.07.2015, 09:24
Чудова можливість провести вихідний день в цікавій поїздці, доторкнутися до історії, відвідати дуже цікаві музеї і місця. Добре, коли час проходить не даремно, а пізнавально і захоплююче - приємний тур.
Цитата
 
 
#1 Рита 03.07.2015, 15:39
Екскурсія виявилася дуже колоритною й пізнавальною. Багато цікавого й досі невідомого дізналася про писанки, накупила безліч ексклюзивних речей, насолодилася мальовничою природою. Також вразили Срібні водоспади й смачна гуцульська кухня. Дуже задоволена поїздкою!
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper