Еней — Перлини Волині
Еней

Перлини Волині

ПЕРЛИНИ ВОЛИНІ

Івано-Франківськ (06:00) – Тараканів – Дубно – Луцьк – Івано-Франківськ

 
заиок любарта

Подорож до краю давніх храмів, фортець, лісів, озер, веселих і оригінальних людей!

 

Тараканів. У 1885-1890 р.р. в Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни але і досі вражає своїми розмірами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.

Дубно. Дубенський історико-культурний заповідник включає в себе 29 визначних пам’яток міста. Найвизначнішою пам’яткою є нездоланий Дубненський замок (1492 р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.). В місті можна оглянути колишній костел монастиря бернардинів (1627 р.), Луцьку браму (XVI ст.), монастир кармеліток (XVIІ ст.), Спаську церкву (1643 р.) та синагогу (ХІХ ст.).

Луцьк. Сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають “Волинським Римом”, є одним з найцікавіших міст України. Окрасою міста є Верхній замок (1340-1384 р.р.) з трьома збереженими вежами В’їздною (Любарта), Стировою (Свидригайла) і Владичою, а також залишками фундаментів церкви Івана Богослова (ХІІІ ст.). В місті також можна оглянути церкву св. Покрови (XV ст.), кафедральний костел св. Петра і Павла (1610 р.), лютеранську кірху (1907 р.), Хтестовоздвиженську церкву (XVІІ ст.), колишню синагогу (1626 р.) та церкву св. Трійці (1752 р.) А на десерт Вас чекає “луцький будинок з химерами” художника Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.
 

У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
• супровід гіда-екскурсовода;
• екскурсійне обслуговування;
• страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

• вхідні квитки на екскурсійні об’єкти:
• тараканівський оборонний форт - 15 грн./ ос.;
• дубненський замок - 10 грн./ дор., - 6 грн./ дит.;
• луцький замок - 15 грн./ дор., - 10 грн./ дит.;
• харчування та особисті витрати.


Оцініть матеріал!
(54 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#2 Олег 17.06.2015, 06:29
Захотілося одночасно задовольнити дві потреби: відпочити і отримати нові враження. Вирішив, що краще за все цього добитися можна з екскурсією по красивих місцях Волині. Виявилось, рішення повністю вірне - красиві місця, природа, замки, хороша компанія.
Цитата
 
 
#1 Олександра 22.05.2015, 19:49
Ідея поїхати до Луцька була моєю - я мріяла показати своїм друзям величний замок Люберта. Спочатку ми думали поїхати своїм авто, але наші водії сказали, що також бажають відпочивати,. Так що ми пішли до "Енея" і не пожалкували. Запропонована нам екскурсія була надзвичайна, крім Луцька, ми ще побачили Дубно і величний Дубенський замок, а також Тараканів і його вражаючий форт. Але Луцьк є Луцьк, то моє кохання. Ми гуляли по Луцькому замку, оглянули старе місто, випили кави і смачно поїли в одному з кафе на вул. Лесі Українки. А "будинок з химерами" - це щось! Вечері ми дуже стомлені, але щасливі повернулися у Франківськ. Дякую "Енею" за цей прекрасний день!
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper