Еней — Тури в Турцію
Еней

 

Тури в Турцію з Івано-Франківська

Відпочинок в Турції

тури в ТурціюТуреччина - це країна з великою різноманітністю курортних зон і найчистішими пляжами в світі. У 2015 році міжнародний Фонд екологічної освіти присудив Туреччині 436 нагород «Блакитний прапор» за кожне чисте місце для відпочинку. Саме тому туристи часто вибирають гарячі тури в Туреччину. Країна пропонує прекрасні умови для відпочинку. Кожен зможе вибрати курорт, враховуючи свої переваги - від відокремлених містечок до гучних. Крім пляжів, ви можете відправитися на захоплюючі екскурсії, заняття з дайвінгу, відвідати Хамам (турецьку лазню). Відпочинок в Туреччині з дітьми пройде максимально комфортно, завдяки сучасному обслуговування в готелях, а також послуг аніматорів, які із задоволенням розважать ваших малюків.

Клімат в Турції
Завдяки унікальному географічному розташуванню, в Туреччині присутні різні кліматичні зони. Так у Середземного і Егейського узбережжя знаходяться кращі курорти Туреччини (Анталія, Белек, Бодрум, Мармарис, Аланія та інші), де переважає субтропічний клімат. Найхолодніше тут буває в грудні і лютому (вдень до +14 ° С, вночі до +7 ° С), самий жаркий період випадає з червня по вересень (вдень до +30 ° С, вночі до +22 ° С). На Чорноморському узбережжі, де знаходяться Різе і Синоп, м'який континентальний клімат. Найхолодніше буде з січня по березень (вдень до +10 ° С, вночі до +4 ° С). Найкраще поїхати на відпочинок влітку, в період - з червня і до серпня (вдень до +25 ° С, вночі до +15 ° С).

тури в турцію для молоді відпочинок в турції

Однією з найпопулярніших екскурсій є поїздка на «Пляж Клеопатри», який знаходиться на острові Седир. За переказами пляж став подарунком Клеопатрі від Марка Антонія. У Памуккале ви можете відвідати «Басейни Клеопатри», де знаходиться таємничий і мальовничий оазис. Відпочинок в Туреччині на морі не обмежується тільки пляжами і водоймами. В Анталії знаходиться древнє місто Демре-Міра з вибитими в скелях будинками, а також Світи Лікейние з древніми гробницями. Поруч розташована церква Миколи Чудотворця, в якій мощі святого зберігаються в мармуровому саркофазі. Для екскурсії з дітьми підійдуть аквапарки, найбільші з них знаходяться в Анталії (Aqualand), Аланьї (Water РLANET), Белеку (Troy Aqua) і Кудашаси (Adaland і Aquafantasy).

Вибираючи відпочинок в Турції на море від компанії Еней, ви гарантовано отримаєте незабутні і приємні враження від відвідин цієї країни.

Оцініть матеріал!
(75 голосів)
  • Друк
  • Email
Детальніше в цій категорії: « Тури в Єгипет Тури в таїланд »
JoomShaper