Еней — Лондон королівський…
Еней

Лондон королівський…

london1

 

 Жовтень 2017

6 днів / 5 ночей

Вартість: від 500 € / ос.

ПРОГРАМА ТУРУ

1 день
Приліт в Лондон.
Трансфер аеропорт - готель.
Поселення в готель.
Цього вечора ви можете пообідати/повечеряти у вільний час. Потім відвідати один з місцевих пабів.
Паби в Англії – це центр життя. Тут живе традиція! Для англійців паб - це місце зустрічі зі старими друзями, притулок від негоди та поганого настрою. Для туристів паб – це чудове місце, щоб познайомитись з життям місцевих жителів.
 
2 день
Сніданок.
Оглядова екскурсія по Лондону на мікроавтобусі 3,5 години.
У Лондоні дуже багато місць, в яких обов'язково потрібно побувати. Під час екскурсії ви зможете помилуватися знаменитими, красивими лондонськими пам'ятками, такими як Вестмінстерське абатство, Собор Святого Павла, всесвітньо відомий Біг Бен і багатьма іншими.
Вечірня прогулянка.
Для бажаючих подивитися на вечірню панораму Лондона пропонуємо відвідати колесо огляду «Лондонське око» - одне з найбільших оглядових коліс у світі. З висоти 135 метрів відкривається вигляд практично на все місто. Колесо огляду зроблене за проектом подружжя Девіда Маркса і Джулі Барфілд, який переміг на конкурсі проектів споруд на честь настання другого тисячоліття. Втілення проекту в життя зайняло шість років.
Ночівля в готелі.
 
3 день
Сніданок.
Відвідування Стоунхендж, Кентербері та Вінчестер.
Стоунхендж
Оповите таємницею, стародавнє кам'яне коло Стоунхенджа - це дивовижний інженерний подвиг і найважливіший доісторичний майданчик в Англії, але поза її археологічним значенням і можливою астрономічною роллю, Стоунхендж також є місцем духовного значення. Ранні легенди пов'язують його з Мерліном і королем Артуром.
Кентербері — офіційна релігійна столиця Англії і всього англіканського світу, резиденція Архієпископа Кентерберійського. Одне з найдавніших міст в Англії. Тут знаходиться один з найстаріших в країні монастирів, найстаріша в країні християнська парафіяльна церква, найстаріша в країні монастирська публічна школа — це все тут, в Кентербері. Частина усіх цих організацій збереглася до цих пір (частина навіть досі функціонує) і їх можна побачити. В Кентербері багато об'єктів зі Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, зібраних на відносно невеликому просторі. В Кентербері багато дуже старих будівель — старше тисячі років, один з найбільших, найстаріших і найкрасивіших соборів Британії і залишки древніх монастирів.
Вінчестер
Місто у Великобританії в графстві Хемпшир, був заснований за часів Римської Імперії.
1000 років тому Вінчестер був головним містом Англії, столицею стародавнього королівства Уессекс, де до Нормандського завоювання жили саксонські королі, починаючи з Альфреда Великого. Це місто з давньою історією, де поховані двадцять королів. Місто оповитий легендами, пов'язаними з королем Артуром і лицарями Круглого столу.
Ночівля в готелі.
 
4 день
Сніданок.
 • Екскурсія на вибір:
 • • Віндзорський замок (4 год.) розташований в однойменному місті Віндзор в Англії. Побудований близько дев'яти століть тому, відразу став непорушним символом британської монархії. Це велична споруда гордо височить на пагорбі в долині річки Темза і є заміською резиденцією монархів. Засновником замку вважається легендарний Вільгельм Завойовник, а датою заснування – 1066 рік. Спорудження багаторазово перебудовувалося і реставрувалося при кожному наступному монарху, знаходячи різні стилі, такі як бароко, готика й елементи інших стилів. Однією з наймасштабніших була реставрація після пожежі в 1922 році, Віндзорський замок придбав сучасні риси, з новим інтер'єром історичного залу Святого Георгія. Також був розбитий новий Ювілейний сад, в честь золотого ювілею Єлизавети II. Саме в Віндзорському замку королівська сім'я проводить найбільшу частину свого часу, тут відбуваються важливі зустрічі на вищому рівні, церемонії і зустріч правителів інших країн.

  • Вестмінстерське абатство (2 год.) Зі своїми однаковими квадратними вежами і розкішними арками це стародавнє англійське Вестмінстерське Абатство (Westminster Abbey) в готичному стилі є одним з найбільших прикладів церковної архітектури. Але для англійців воно є набагато більшим: це святилище нації, символ всього, за що боролися і борються британці, і тут знаходиться те місце, де була коронована велика частина правителів країни, багато з яких поховані тут же. Майже кожна відома історична постать пов'язана з Вестмінстерського абатства.

 • Ночівля в готелі.
 •  
  5 день
  Сніданок.
  Вільний день в Лондоні.
  Ночівля в готелі.
   
  6 день
  Сніданок.
  Виселення з готелю.
  Трансфер готель-аеропорт.
  Переліт в Україну.
   
  london14
   

  У вартість входить:

  • проживання в готелі зі сніданками (двомісне розміщення);
  • оглядова екскурсія по Лондону (мікроавтобус);
  • супровід представником фірми;
  • трансфер готель-аеропорт-готель;
  • страховка.

   

  Додатково оплачується:

  • переліт Львів (Київ) – Лондон – Львів (Київ);
  • факультативні екскурсії (при групі ≥ 10 ос.):
  -> Стоунхендж, Солсбері, Кентербері та Вінчестер - 100 € / ос.;
  -> Віндзорський замок, Стоунхендж і Окфорд - 100 € / ос.;
  -> Віндзорський замок (4 години) - 60 € / ос. + вхідні квитки;
  -> Вестмінстерське абатство (2 години) - 55 € / ос. + вхідні квитки.

   

  Додаткова інформація

  • Ціна:: від 500 € / ос.
  • Днів/ночей:: 6 / 5
  • Дата:: 10.2017
  • Друк
  • Email
  JoomShaper