Еней — Греція по-Олімпійськи --- 30.09.2017 --- від 255 € / ос.
Еней

Греція по-Олімпійськи --- 30.09.2017 --- від 255 € / ос.

415531-meteora

 

Дата туру: 30.09.2017 – 06.10.2017 (7 днів)

Львів - Івано-Франківськ – Пієрія – Івано-Франківськ – Львів

З ВІДПОЧИНКОМ НА МОРІ !

 

День 1
30.09.2017
06:00 год. виїзд зі Львова (посадка туристів у Івано-Франківську, Коломиї та Чернівцях).
Переїзд по території Румунії, Болгарії.
День 2
01.10.2017
Прибуття в Грецію.
Розміщення в готелі. Вільний час. Відпочинок.
Ночівля.
День 3
02.10.2017
Вільний день. Відпочинок на морі.
Рекомендуємо відвідати екскурсію «Метеори» (€) – цього геологічного дива природи, внесеного до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Метеори необхідно побачити своїми очима, щоб повірити в їх існування. Християнські монастирі Метеора, засновані на гігантських обривистих скелях, велично спрямовані в небо, викликають непередаване відчуття, що сполучає в собі одночасно страх і захоплення. До сьогоднішнього дня те, як будувалися ці монастирі, залишається загадкою. Скелі з часом придбали найхимерніші форми і нагадують «місто зі скель». Під час екскурсії передбачений огляд скель Метеор, а також відвідування діючого монастиря.
Існують суворі правила для всіх, хто бажає відвідати монастир: Жінкам заборонено вхід до монастиря в брюках, шортах, міні-спідницях, а також в блузках з відкритими плечима. Чоловікам заборонено вхід до монастиря в шортах, а також у блузах з відкритими плечима.
Вільний час. Відпочинок. Ночівля.
День 4
03.10.2017
Вільний день. Відпочинок на морі.
Для активних туристів рекомендуємо екскурсію «Підкорення Олімпу» (€). Ця екскурсійна програма не залишить байдужими всіх тих, кого цікавить антична історія і міфологія Греції. Ви підніметесь на величний Олімп, де на висоті 1000 метрів над рівнем моря почуєте захоплюючу розповідь про пантеон грецьких богів і насолодитеся магічною красою Олімпійської гряди і Егейського моря.
Вільний час. Відпочинок. Ночівля.
День 5
04.10.2017
Вільний день. Відпочинок на морі.
Рекомендуємо екскурсію «Салоніки» (€) – друге за величиною місто Греції. Воно по праву вважається одним з найкрасивіших міст країни, і його часто називають «нареченою півночі», так як Салоніки є столицею північної Греції чи Македонії. Під час екскурсії ви зможете відвідати: Акрополь міста та стіни фортеці, звідки можна милуватися прекрасним видом на місто Салоніки, «Білу вежу», побудовану у 15 ст., і яка є символом міста, Храм Св. Димитрія, покровителя міста Салонік. Пам'ятки, включені до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: Ротонда, храм Ахіропітос і Агіу Дімітріу, монастир Латому, храм Святої Софії, Собор Панагії Халкеон, храми Агіоса Пантелеймона, Святих Апостолів, Святого Миколая Орфаноса, Св. Катерини і Спасителя Христа, Пантократора, Монастир Влатадон, храм Пророка Іллі, Візантійські Лутра і Стіни Солуні.
Вільний час. Відпочинок. Ночівля.
День 6
05.10.2017
Виселення з готелю та виїзд до України. Переїзд по території Болгарії, Румунії.
День 7
06.10.2017
Повернення в м. Львів (Чернівці, Коломию, Івано-Франківськ).

 

248485-big

 

При бронюванні НВ АІІ
до 30.04.2017 255 € 295 €
до 30.06.2017 265 € 305 €
після 01.08.2017 280 € 320 €

*Оплата туру проводиться в гривнях згідно комерційного курсу на день оплати.

 

У вартість туру входить:

 • - проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • - проживання у готелі 3* + (4*) з вибраним типом харчування;
 • - супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • - медична страховка.

 

Додатково оплачується:

 • - Консульський збір 35 € + послуги візового центру 25 €, (пенсіонери, діти до 18 років та студенти, котрим не виповнилося 21 року, за умови надання оригіналу довідки з місця навчання (стаціонару) та студентського квитка оплачують тільки послуги візового центру 25 €);
 • - рекомендовані екскурсії та вхідні квитки;
 • - додаткове харчування та особисті витрати;
 • - проїзд в громадському транспорті та таксі.

 

 Важливо:  У зв’язку із змінами в правилах подачі документів для відкриття туристичних віз, всі заявники повинні будуть з'явитися особисто у візовий центр Греції в Івано-Франківську, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців та цифрову фотографію).

 

 • - Оплата здійснюється в гривнях за комерційним курсом на день оплати.
 • - Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.
 • - Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
 • - У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи. 

Документи, необхідні для відкриття візи 

Додаткова інформація

 • Ціна:: від 255 € / ос.
 • Днів/ночей:: 7 / 6
 • Дата:: 30.09.2017
 • Друк
 • Email
Детальніше в цій категорії: На закупи до Польщі »
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper