Еней — Старий новий рік в Карпатах! --- 12.01.2017 --- 3 дні / 2 ночі
Еней

Старий новий рік в Карпатах! --- 12.01.2017 --- 3 дні / 2 ночі

malatam i batkam

Старий новий рік в Карпатах!

Івано-Франківськ – Яремче – Яблуниця – Буковель – Івано-Франківськ

12.01.2018 - 14.01.2018

 
1 день Зустріч групи на вокзалі Івано-Франківська.
Переїзд в Яремче. Оглядова екскурсія.
Обід.
Переїзд в Яблуницю. Високогірне селище Яблуниця розташоване на висоті 960 метрів над рівнем моря, пропонує відчути зимовий відпочинок сповна. Насамперед сюди, на невеличкий курорт між Яремчею (20 км) і Буковелем (4 км), приїжджають заради гірськолижного спорту – в Яблуниці діють 6 червоних та синіх трас), а також 5 парно-бугельних витягів (передбачено окремий витяг для початківців). Загальна довжина трас – близько 4 км. Також працюють пункти прокату спорядження, сноубордів і саней.
Поселення в готель. Вечеря. Вільний час.
Пропонуємо відвідати гарячі чани.
Процедура купання в чані – один з видів SPA-послуг. Чан - це велика ємність або чавунний казан, або ж дерев'яна діжка, що підігрівається вогнищем на дровах. Одночасно в чані можуть знаходитися кілька людей. Чан наповнюють холодною водою, під чаном розпалюють багаття. Вода поступово нагрівається до 35-40 градусів. Оптимальна температура води в чані 40 градусів, але досвідчені чанщики "варять" навіть не підготовлених людей так, що вони прекрасно і непомітно переходять від 38 до 42 градусів, отримуючи повну лікувальну силу води. Після прийняття ванни в чані Ви забудете про стреси, позбудетеся втоми, депресії, безсоння та інших нервових розладів.
2 день Cніданок.
Переїзд у Буковель. Кращий гірськолижний курорт України, який має найбільш розвинену інфраструктуру серед гірськолижних курортів. Тут можна покататися не лише на лижах, а й на снігових плюшках, санах. А також піднятися підйомником на оглядовий майданчик.
Вартість підйомника 105 грн. повний квиток, 75 пільговий.
Діти та дорослі різного віку можуть насолоджуватися захоплюючим катанням на сноутюбі. Вартість даної розваги:
Один спуск обійдеться в 25 грн.;
Якщо оплачувати за годину, то вартість дорівнюватиме 150 грн.
Абонемент на 2:00 ще вигідніше — 250 грн.
Повернення в готель. Святкова вечеря.
Щедрий Вечір – веселе українське свято з обрядами, забавами, скоромною їжею (піст вже минув): багатою кутею на смальці, ковбасами, пирогами, варениками, млинцями, смаженими на салі тощо.
На Щедрий Вечір, тобто в ніч під старий Новий рік, майже по всій Україні, від Таврії до Гуцульщини, традиційно ходили гурти ряджених – молодіжні ватаги, які щедрували й водили «Маланку».
Щедрування – народний звичай, тому всі щедрівки радісні, оптимістичні, в них бажають щастя, здоров'я, багатства, успіхів кожному члену сім'ї.
3 день Сніданок. Виселення з готелю.
Екскурсії:
«Стежка Довбуша» – нетривалий маршрут лісистими гірськими схилами, прекрасний варіант для розваги на першу половину дня, або й на день, якщо захочете поблукати далі від основного маршруту. Вона бере свій початок у заповідному урочищі Дрібка, підіймається вгору до скельних масивів та спускається вниз, утворюючи кільце.
Водоспад "Дівочі сльози" – затишний карпатський водоспад. Низький, зате повноводний і мальовничий. Розташований на ріці Жонка. Довкола — буковий ліс, що поступово повзе на карпатські крутосхили, а ще — порослі мохом скелі, які подекуди, здається, тримає від падіння в прірву тільки туго сплетене коріння дерев. Природна гармонія — не інакше!
Трансфер на вокзал.
 

У вартість входить:

• проїзд екскурсійним автобусом згідно програми;
• проживання (дво-, тримісне розміщення) 2 ночі;
• харчування по програмі;
• супровід екскурсовода;
• страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

• святкова вечеря - 400 грн./ос.;
• відвідування чанів;
• додаткове харчування;
• особисті витрати.


 

Вартість:
2500 грн. / дор.
2350 грн. / дит. (до 10 р.)

 

       ЗАМОВИТИ ЦЕЙ ТУР ОНЛАЙН       

 

ПІБ (*)
Як Вас звати?
Контактний телефон (*)

Наприклад: 0666504333

Тур (*)
Кількість дорослих (*)
Вкажіть кількість чоловік
Кількість дітей (*)
Вкажіть кількість чоловік
До оплати (грн.)
Введіть символи на зображенні (*) Введіть символи на зображенні
Спробуйте ще раз

 

Оцініть матеріал!
(2 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper