Еней — Як самостійно подорожувати
Еней

НОВИНИ

самостійно подорожувати

Як самостійно подорожувати?

Як самостійно подорожуватиВибір країни

Вибір місця для подорожі - це суто індивідуальна річ, зазвичай потрібно орієнтуюся на кілька моментів при виборі країни для нової подорожі. По-перше, бажано, щоб це була нова для Вас країна або місце, де Ви ще жодного разу не були, по-друге, потрібно подумати про те, що можна там робити, які пам'ятки там є або чим там можна зайнятися і по-третє, потрібно звернути увагу на різні промо акції від авіакомпаній, коли ціна на квитки в якийсь момент може бути дуже вигідною. Іноді вибір країни відбувається зовсім випадково: можуть запросити друзі, або попастися дешевий квиток на літак або можна прочитати якусь цікаву книгу про цю країну, причин може бути безліч, головне - щоб це було цікаво, з базовою інформацією про різні країни ми можете ознайомитись в розділі "КРАЇНИ".

Пошук авіаквитка

Наступним етапом після вибору напрямку є пошук відповідного і бажано дешевого авіаквитка. В першу чергу потрібно перевірити, чи літають у зворотньому напрямку авіакомпанії-дискаунтери (бюджетні авіакомпанії). Такі компанії зазвичай пропонують найдешевші перельоти, але вигідно це буває не у всіх випадках. Після перевірки бюджетних авіакомпаній, потрібно в обов'язковому порядку зробити пошук авіаквитків у звичайних авіакомпаній, всі авіакомпанії перевірити неможливо, тому краще користуватися пошуковими системами, які збирають інформацію про ціну з безлічі авіакомпаній і агенств з продажу авіаквитків і видають її в зручному вигляді. На нашому сайті також є можливість знайти та придбати авіаквитки.

Пошук і вибір готелю

Пошук і бронювання готелю є другим необхідним кроком, крім покупки авіаквитка, при плануванні самостійної подорожі. Деякі досвідчені мандрівники не бронюють готелі заздалегідь, але якщо у вас мало досвіду самостійних подорожей, то краще знайти і забронювати готель заздалегідь перед поїздкою. В інтернеті існує величезна кількість сайтів з бронювання готелів і вони вже давно і успішно працюють з сотнями тисяч готелів по всьому світу, ця система добре налагоджена. Багато хто звик користуватися певними системами бронювання (наприклад Booking.com), але як і в разі авіаквитків, ми рекомендуємо скористатися спеціальним шукачем, який порівнює пропозиції від різних систем бронювання і, таким чином, можна вибрати найвигіднішу пропозицію на певний готель , Для допомоги з вибором готелю Ви можете дізнатися у наших менеджерів, а також почитати відгуки про вибраний готель.

Самостійне отримання візи

Процес отримання візи дуже простий і описаний на сайтах посольств (або консульств) відповідної країни. Все що вам потрібно - це знайти сайт посольства (або найближчого до вас візового центру, якщо такий є), подивитися список необхідних для отримання візи документів і записатися на прийом. Найчастіше для отримання візи достатньо паспорта, авіаквитків, бронювання готелів і страхівки. Після цього треба просто здати документи і чекати, коли вам дадуть візу. Також ви можете замовити виготовлення візи у нас. Незабуваємо також і про закордонний паспорт! Деталі виготовлення біометричного паспорта ось тут http://zpassport.com.ua/ua/biometricheskij-pasport.

Страхівка для виїзду за кордон

При поїздки за кордон завжди оформляйте страховий поліс для виїжджаючих за кордон, це можна зробити швидко і недорого. Для оформлення візи в Європу (Шенгенської візи) і в багато інших візових країн, покупка страхівки обов'язково. Оформити страховий поліс можна практично в будь-якій страховій компанії або, ще простіше, страхівку можна оформити через і у нас. При наявності страхового поліса, в разі нещасного випадку, вам треба буде подзвонити за телефоном, вказаним у полісі і там дадуть всі інструкції, що робити далі, а при необхідності викличуть лікаря. Подбайте про свою безпеку самі, ніхто крім вас це не зробить.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper