Еней — Цікаві місця в Києві, що подивитися в Києві
Еней

НОВИНИ

екскурсія в Київ

Що подивитися в Києві, Київ там де цікаво і весело та безліч екскурсій

Київ для туристівІноді приїхавши до столиці, складно зорієнтуватися, куди піти, щоб повною мірою відчути її атмосферу. Тому ми підкажемо, що подивитися в Києві і де в місті вам буде дуже цікаво навіть без екскурсій. Також, якщо Ви вирушаєте до Києва на декілька днів, то Вам знадобиться місце для ночівлі. На цьому сайті Ви можете підібрати та снять квартиру Киев.

Fashion-парк в Києві

Київ Fashion-парк це унікальне місце в столиці, де можна з центральних київських вулиць перейти на стежку сучасного мистецтва. Там буквально на кожному п'ятачку виросли експонати, на які задивляються перехожі і навіть ті, хто живе поблизу. Повірте, ніхто не залишиться байдужим побачивши лавочки з пледом і подушкою. Надовго запам'ятається і дах з горищем, який вибивається з-під асфальту, статуї присвячені дощу і любові, а також інші дивовижні експонати.

Андріївський узвіз у Києві

Побувати в Києві і не пройтися по Андріївському узвозі - це практично злочин. Вулицю-музей, що сполучає центральну частину з історичним торговим центром Подолом, називають однією з найбільш значущих в столиці. Якщо спланувати маршрут зверху вниз, варто заглянути на оглядовий майданчик Андріївської церкви, в Будинок Турбіних, де жив Михайло Булгаков, і в Музей однієї вулиці. Андріївський узвіз з незліченною кількістю картин і етно-сувенірів запам'ятається надовго навіть тим, хто лише один раз пройдеться по його бруківці.

Воздвиженка у Києві

Якщо ви пройшли Київ Fashion-парк і досліджували Андріївський узвіз, то перебуваючи в тих краях, варто згадати ще про одне місце - Воздвиженцка. Так кияни називають вулицю Воздвиженську, на якій майже десять років тому був зведений кольоровий житловий комплекс, що відтворив архітектурний стиль кінця 19-го століття. На Воздвиженці мало заселених квартир, деякі будинки пустують по сей день, але спритні ресторатори використовували вулицю на європейський манер - зараз там розташовані одні з кращих кафе і ресторанів Києва.

Костьольна вулиця у Києві

Звичайно, варто побачити Майдан Незалежності, який став особливим місцем для кожного українця. Але занурившись в міську метушню, хочеться втекти в більш затишне місце, тому вулиця Костьольна поблизу стане справжньою оазою для втомленого пішохода. Колись на ній жили відомі люди, а міська влада планувала створити там центр для творчих людей. Зараз нагорі вулиці знаходиться костел Святого Олександра, а по дорозі до нього можна споглядати перший прибутковий будинок, який був побудований майже 137 років тому.

Володимирська гірка у Києві

Піднімаючись по вулиці Трьохсвятительській (на неї виходить Костьольна) можна вийти в парк, який височить над правим берегом Дніпра. Близько 160 років тому в ньому спорудили пам'ятник Володимиру Великому, який хрестив Русь, в честь якого парк отримав назву Володимирська гірка. З нього відкривається приголомшлива панорама, вдосталь насолодившись якою можна відправитися відпочивати на одну з лавок. А потім пройти до фунікулера і спуститися на Поділ, якщо є бажання бути ближче до набережної.

Шота Руставелі у Києві

Гуляти по вулиці Шота Руставелі, що названа на честь грузинського поета, одне задоволення. Давним-давно вона була заселена євреями, які жили в дохідних будинках неподалік від єврейського базару. Є тут і синагога, яку побудували майже 120 років тому за проектом одного з найдорожчих на той час архітекторів. На цій вулиці знаходяться і інші історичні будівлі, наприклад, жовтий будинок з комахами, які приємно розглядати, проходячи повз. У місцевих жителів, до речі, є пару десятків легенд про кожного з них, деякі з радістю діляться ними.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper