Еней — Сервіс в готелі
Еней

НОВИНИ

Яким повинен  бути сервіс в готелі

Сервіс в готелі?

Сервіс в готеліЯк відомо, всього не передбачиш і все з собою не забереш. Що ж можна отримати в оренду на відпочинку в готелі, якими додатковими послугами скористатися, про що точно не варто думати, збираючи важкі валізи? Звичайно, багато що залежить від рівня готелю, але часто зустрічаються вимоги, що можуть бути застосовні в різних місцях, ось тут https://premier-palace.phnr.com/rooms/list наглядно і зрозуміло можна побачити сервіс, який надають різні готелі.

Увійшовши в номер, на ліжку ми виявляємо рушники, на стіні дзеркало, а на тумбочці телефон. Якщо у вас замовлений номер з ванною кімнатою, то на поличці біля раковини будуть лежати мило, бульбашки з шампунем і гелем для душу, іноді зубна паста і піна для ванн. Як правило, ванна забезпечена феном.

У будь-якому готелі кожен день в номері буде проводитися легке прибирання. Також періодично поміняють рушники і постільну білизну, а свої особисті речі завжди можна віднести в пральню.

До послуг відпочиваючих завжди пропонується телевізор і холодильник, якщо їх немає в номері, то обов'язково вони будуть в загальному коридорі на поверсі.

Розбудити на ваше прохання по телефону зможуть в будь-якому готелі, і майже всюди за бажанням клієнта принести їжу і напої в номер, якщо в готелі є своя кухня.

У готелях більш високого класу туристам найчастіше доступні послуги з обміну валюти, виклику таксі, квитків на поїзд чи літак, оренда автотранспорту. Перебуваючи на відпочинку, відвідувачі можуть заглянути в салон краси, басейн, спортивний зал, продуктовий магазин або сувенірну лавку, сходити в кіно або на дискотеку, або скористатися бізнес-кімнатою, обладнаною комп'ютерами з виходом в інтернет.

 

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper