Еней — Поради щодо вибору готелю
Еней

НОВИНИ

 

вибрати готель

Як вибрати готель?

поради як вибрати готель

Було з вами теке, коли ви, вирішивши стати "самостійним" мандрівником, ви приїжджаєте в заброньований вами готель, в передчутті відкриваєте двері номера і бачите зовсім не те, що очікували?

Відвідавши десятки готелів по всьому світу і накопичивши безцінний досвід, ми прийшли до висновку, що бронювання готелів - це не "гра в лотерею", як це може здатися на початку, а всього лише справа техніки.

Нижче - дев'ять порад про те, як не бути працювати з сервісами бронювання і отримати саме той рівень комфорту, на який ви розраховували.

1. Ніколи не приймайте рішення по фотографії

Найголовніше, що потрібно знати, працюючи з сервісами бронювання - фотографії, представлені на сайті бронювання, завжди або майже завжди будуть далекі від реальності. Тому, ваше завдання - оцінювати номер або готель не на картинках, а за інформацією і характеристиками готелю, наприклад як на цьому сайті готелю Русь.

2. Завжди звертайте увагу на загальну площу номера

Тільки ця цифра дає справжнє розуміння розміру кімнати. Якщо для вас важливий комфорт і «свобода пересування», ваш варіант - від 35-40 м² і вище. Правда, тут є одна маленька хитрість. Наявність, балкона або патіо дозволяє візуально розширити простір і позбутися відчуття скутості в чотирьох стінах.

3. Завжди звертайте увагу на загальну кількість номерів у готелі

Як правило, ця інформація йде відразу після опису готелю у вигляді невеликої приписки (фото нижче). Якщо для вас важливе відчуття тиші і спокою, ваш варіант - готель з номерним фондом 200-300 номерів. Якщо ви плануєте зупинитися в готелі, що належить відомим мереж типу Mariott, Hilton, Hyatt і т.п., номерна планка може бути піднята до 400-500 номерів. Все що понад - ризик опинитися в «мурашнику»: черги на стійці реєстрації, натовп людей на сніданку, брак уваги з боку персоналу, нескінченна дорога до номера через поверхи і коридори.

4. Обережно - бутік-готель!

Бутік-готель зазвичай позиціонується як стильний і розкішний готель, що не належить до будь-яких готельним мереж. Однак, будьте пильні - якість може бути як різко краще, так і різко гірше очікуваного. При цьому, вартість проживання буде гарантовано вище. Головне, на що потрібно звертати увагу, бронюючи номера в бутік-готелі, це дата реновації (поновлення готелю). Якщо реновація була зроблена недавно (1-2 роки тому), бутік-готелі цим особливо пишаються і виводять цю інформацію на перші рядки в описі. Якщо інформація про дату оновленні готелю відсутня - це вже привід задуматися.

5. Якщо Ви любите спати в тиші - вивчайте фактор шуму

Якщо ви чутливі до звуків з вулиці і вам потрібна повна тиша для сну - вам обов'язково потрібно розуміти, наскільки буде великий рівень шуму в номері. Тут потрібно враховувати два фактори:

- Близькість дороги та інших факторів шуму (жвавих вулиць, центрів скупчення туристів). Обчислюється за допомогою Google Maps або інших карт. Якщо дорога ближче, ніж 100-150 метрів, то висока ймовірність, що гул від дороги буде постійно присутній фоном в номері.
- Якість звукоізоляції вікон. З'ясовується по новизні готелю або році реновації, в крайньому випадку - можна просто зателефонувати в готель і дізнатися, наскільки добре вікна блокують шум з вулиці.

6. Не будьте введені в оману терміном «пляжний готель»

Якщо ваша мета - пляжний відпочинок, уважно вивчіть розташування готелю на карті Google Maps. Подивіться, чи поділяє готель і пляж дорога, побудуйте піший маршрут до найближчого місця відпочинку, переконайтеся, що готель нічого не «замовчує».

7. Фінальна ціна за номер з високою ймовірністю буде вищою за ціну, яка вказана на сайті бронювання

Плануючи кошторис витрат, не забувайте, що крім вартості самого номера, вам потрібно буде ще сплатити податки, доступ до wi-fi (якщо вам потрібен інтернет), сніданок, парковку (якщо плануєте брати автомобіль в оренду).

Податки можуть бути відразу включені у вартість або оплачуватися окремо, і тоді у вас є шанс дізнатися про них тільки під час виїзду з готелю, при оплаті проживання.

Ось приклад податків одного з готелів в США, які не були включені в ціну, зазначену на сервісі бронювання:

    Податок (близько 16%)
    Курортна плата ($ 20 за ніч)
    У місті введено податок (2%)

Особливість booking.com полягає в тому, що реальну вартість бронювання, з урахуванням податків можна подивитися тільки на другому кроці, після того як обраний тип номера і натиснути кнопку «забронювати». Інформація про реальну вартість, після перезавантаження сторінки, буде розташовуватися в правому верхньому куті. На другому кроці увагу зосереджено на уточненні платежів внизу сторінки, тому в правий верхній кут погляд не потрапляє.

8. У відгуках звертайте увагу лише на те, що пише більшість

Вивчаючи відгуки на сторінках готелів, потрібно завжди пам'ятати - скільки людей, стільки й думок. Якщо читати все підряд і на це орієнтуватися - бажання їхати в готель відпадає одразу. Чи не для кого не секрет, що негативні відгуки пишуть охочіше. З іншого боку, не читати відгуки - значить, їхати наосліп - адже, «обізнаний - значить, озброєний».

Що ж робити, якщо біда все-таки прийшла звідки не чекали, і ви зіткнулися з вищеописаними проблемами?

    Не подобається - дійте! Якщо вас не влаштовує зовнішній вигляд номера або його розташування - сміливо проіть апгрейд або заміну номера. Як правило, якщо не сьогодні, то завтра номер знайдуть.
    Немає місць - це ще не вирок. Навіть не дивлячись на те, що у готелів на booking.com статус "все продано", як правило, завжди знаходиться кілька вільних номерів на заміну.
    А що в окрузі? Якщо запропоновані варіанти категорично не влаштовують - обійдіть або зателефонуйте сусідні готелі. Навіть якщо за інформацією на booking.com, вони повністю продані, висока ймовірність, що вільні номери у них все-таки будуть.
    Переїхати в інший готель можна без штрафу. Якщо вирішили все-таки змінити готель - уточніть суму штрафу за скасування бронювання. Часто, досить попередити готель за добу про те, що ви поїдете і штраф з вас не візьмуть. Таким чином, знайдіть відповідне місце для переїзду, попередьте готель, що ви їдете, наприклад, завтра і ви уникнете фінансових втрат.
    Служба бронювання поспішає на допомогу! Якщо вищеописані способи не допомогли - телефонуйте в booking.com і просіть допомогти. Служба підтримки досить ефективно відпрацьовує вхідні запити і проблеми завжди вирішувалися мирно.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper