Еней — Яким повинен бути ідеальний готель
Еней

НОВИНИ

 

кращий готель України

Яким повинен бути ідеальний готель?

найкращий готельЧитаючи відгуки про перебування в готелі, не можна не здивуватися негативними оцінками сервісу, персоналу і взагалі всього закладу. При цьому, думки, як правило, аргументовані. Ось тільки факти, що подаються як задоволеними, так і незадоволеними респондентами...

Але що говорити про різних людей, коли одним і тим же відвідувачем готелю сьогодні сподобається свіжий рушник, складений лебедем, а завтра ці самодіяльні мистецтва його стануть дратувати.

Так яким же повинен бути готель, щоб сподобатися кожному туристу? Перш за все, наданий номер заїжджаючому гістьові повинен бути таким, щоб він відчув його «своєю фортецею». Нехай за дверима (і за вікнами) номера відбувається що завгодно, але тут, в межах сплачених квадратних метрів, має завжди зберігатися спокій.

І хоча правило тиші в коридорах неухильно дотримується більшістю готелів, забезпечити тишу під балконом беруться небагато ... Необтяжливий веселий шум дітлахів, хлюпання в басейні з ранку до вечора, гуркіт дискотеки, круті мелодії нічного ресторану, нічні спроби влаштувати феєрверк з ракетами і петардами - перетворює відпочинок в випробування.

Аристократичність готельного стилю завжди виграшно виглядає, наприклад як ось в цьому готелі Харків Палас однак, відчуття континентального сніданку, що подається з неспішністю, мало властиві вічно поспішаючим туристам. Якщо попереду - захоплюючі тури по визначних місцях - чи варто, справді, витрачати дві години ранкового часу на послідовний прийом чашечки чаю, ранкової газети, склянки соку, яєшні з беконом, знову глоток чаю, ложки каші з ложкою бобового пюре, і нарешті - чаю з молоком, булочкою, маслом і джемом?

Мабуть, варто чітко розмежувати готелі, створювані в традиціях вікторіанського розуміння їх ролі, та готелі, для прийому туристичних груп. Якщо ваша мета - здійснити подорож у світ де можна насолодитися розкішшю, вибирайте готелі імениті і з традиціями. Якщо для вас головне - пізнання навколишнього світу, якщо ви динамічні і допитливі, намагайтеся потрапити в готельні комплекси, створювані спеціально для туристів. Тільки тоді не виникне невідповідностей і очікуваних відчуттів.

Кращий готель - це заклад, стиль і ритм життя якого максимально збігається з прагненнями гостя. А оскільки нам властиво змінюватися, щоразу нам буде подобатися нове місце поселення. Новизна відчуттів - головний ключ до серця мандрівника. Ідеальний готель - завжди в наступній поїздці ...

 

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper