Еней — Екскурсія до Львова
Еней

НОВИНИ

 

львів зверху

Екскурсія у Львів

Львів визначні місця

львів екскурсія

Львів - чудовий і унікальний, просочений духом старовини і багатий на самі незвичайні пам'ятники архітектури та історії. Це один з найдавніших міст нашої країни, пам'ятки якого не перестають дивувати своєю багатогранністю, чарівністю і неповторною цінністю. Збираючись до Львова, не складно розгубитися в його найпопулярніших і цікавих місцях. Сьогодні ми поговоримо про десять улюблених місць туристів, що значно полегшить вам вибір екскурсії  по Львову. Пам'ятки Львова різноманітні і неповторні. Кожне з десяти вищезазначених місць має свої унікальні особливості, дивовижну атмосферу, притаманну тому часу, в якому воно було створено, і все для того, щоб зайняти в вашому серці своє почесне місце. Будучи у Львові, не пропустіть можливість відвідати ці чудові місця, доторкнувшись до безцінного історичного і архітектурній спадщині міста і нашої країни в цілому. Якщо ж Ви подорожуєте до Львова самі, можете снять квартиру во Львове посуточно.

1. Площа Ринок у Львові

Популярне місце у Львові для туристів і його жителів. Тут досить часто проводилися зйомки кінофільмів про старовинну Європу. Площа Ринок зберігає дух середньовіччя, на ній прокладена бруківка, підносяться мальовничі будівель, є античні скульптури і львівська Ратуша з красивою баштою. З площі в різні боки направляються 8 вулиць і безліч екскурсійних маршрутів. У теплі сезони року знаходяться тут кафе і ресторани, які виставляють свої тематичні столики. Тут можна почути твори Штрауса або взяти урок латинської сальси.

2. Високий замок у Львові

Високий замок у Львові - пам'ятка з досить оманливою назвою. Замку на території цього парку вже давно немає. Тут збереглася лише його невелика частина. Для відвідувачів відкривається чудова можливість прогулятися по кам'яному серпантину на просторому оглядовому майданчику і насолодитися мальовничими пейзажами старовинного міста. За твердженням місцевих жителів, в ясну погоду, звідси можна побачити навіть Карпати.

3. Львівська опера

Опера у Львові є одним з найбільш архітектурно виразних оперних театрів. Її витончене спорудження дивує жителів і гостей міста неймовірною розкішшю і досконалістю. Тут часто проходять оперети, опери та інші прем'єри.

Вірменська церква

Вірменська церква - своєрідний вірменський комплекс, до складу якого входить величний собор, чудовий монастир, банк і палац. Коріння історії церкви йдуть в 14 столітті - за часів проживання у Львові величезної громади вірмен. Примітний храм унікальна архітектура, витончений фресками і барельєфами. На подвір'ї церкви проводилися зйомки знаменитого фіьма "Три мушкетери".

Міська ратуша

Ратуша Львова - затишна частина старовинної Австрії. Споруда була споруджена за часів, коли Львів вважався столицею Галичини і носив назву Лемберг. Обов'язково підніміться на гору ратуші по чотирьом сотням ступенів: тут ви насолодитеся чудовим видом на старовинне місто, собори і витончені будівлі і інші визначні пам'ятки Львова. Невелика плата стягується тільки за вхід на оглядовий майданчик.

Аптека-музей

Аптека-музей у Львові була заснована в 1795 році і з тих пір вона не припиняла свою діяльність, продаючи лікарські препарати власного виробництва. Вона являє собою унікальну історичну пам'ятку. В даний час тут вже не виготовляють ліки, проте придбати їх легко і доступно кожному. Тут на Вас чекають зали з аптекарським начинням: оригінально упакованими скляночки, вагами, лабораторними інструментами.

Львівська майстерня шоколаду

У львівській майстерні шоколаду, в єдиному місці в нашій країні, вручну виготовляють шоколадні ласощі. Ще в 19 столітті львівські майстри кондитерської справи славилися у всьому світі, забезпечуючи європейських аристократів своїми солодкими шедеврами. Старовинна рецептура дбайливо зберігається в Майстерні шоколаду у Львові. Тут можна насолодитися смаком і красою цукерок ручної роботи, гідних імператорів.

Кафе "Гасова лямпа"

Являє собою своєрідний музей, де дозволяється розпивати спиртні напої, їсти без міри і голосно говорити по телефону. Крім того, тут можна вільно брати в руки всі експонати.

Собор Святого Юра

Собор Святого Юра - греко-католицький храм, головний в місті. Є яскравим представником архітектури часів бароко. На території собору безліч красивих будівель, дзвіниця, мальовничі ворота.

Кафедральний Латинський собор

Кафедральний Латинський собор - прекрасна споруда, що є головним католицьким храмом міста. Його головною архітектурною пам'яткою є сімдесятиметрова вежа, яка чимось нагадує величезний палець з каменю. Завершення вежі - чорний купол, який як наперсток додає ще більше подібностей. Це саме фотографоване спорудження у Львові.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper