Еней — Сплави по річках
Еней

НОВИНИ

 

Сплави по річках

Сплави по річках, рафтинг тури

Сплави по гірських річках, сплави по Дністру, рафтинг у Карпатах

рафтинг тури

Як часто життя в мегаполісі, з усіма її перевагами і зручностями, починає пригнічувати наш душевний стан. Іноді дуже хочеться скинути з себе міський пил, опинитися наодинці з дикою природою і поринути з головою в нову пригоду. Можливо, сплав по річці стане каменем спотикання і дозволить хоча б на мить відволіктись від повсякденних турбот. Безперечно, сплав вимагає чималої сміливості, відваги і навіть трішки божевілля. Адже фактично доведеться випереджати на мить стрімкий потік води, передбачати подальший перебіг подій і швидко діяти. Може це те, чого вам так не вистачає?

Туристична компанія «Еней» запрошує кожного бажаючого пережити захоплюючу подорож по річках України. Рафтинг тури є прекрасним активним відпочинком, який дарує незабутні враження - єднання з дикою природою, вечеря біля вогнища і нове спілкування. Рафтинг в Україні має довгу історію, тому не дивно, що всі маршрути якісно відпрацьовані професійними інструкторами. Це в повній мірі забезпечує безпеку мандрівникам.

Сплави по річках України - це досить розвинений вид активного відпочинку, і для кожного рівня фізичної підготовки існують свої маршрути, перейти на сайт. У тому випадку, якщо туристичну групу цікавить активний сплав по гірській річці, компанія може запропонувати маршрути тієї категорії складності, яка включає в себе проходження порогів і перекатів на річці Південний Буг або рафтинг в Карпатах. Прекрасний сплеск емоцій, первісні пейзажі, кристально-чисте повітря.

Водні походи на байдарках залишать прекрасні спогади, фотографії та відеосюжети, а головне дозволять по-справжньому відпочити. Ви насолодитеся пейзажем дикої природи, відчуєте на собі могутність річки, яка несе вас вперед до незвіданого. Все це можна отримати, відправившись в тури на байдарках. Короткочасні і тривалі походи на байдарках покажуть вам всю красу річок, стрімких скель, водоспадів. Сплави по Дністру і сплави по Десні зможуть здивувати самих твердих скептиків. Деякі ділянки річок оточені стрімкими скелями, і може здатися, що навколо на сотні кілометрів немає ні душі. Подаруйте собі шматочок щастя, і тоді ви подивіться на світ іншими очима.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper