Еней — Тури в таїланд
Еней

НОВИНИ

 

таїланд

Відпочинок в Таїланді

Тури в Таїланд 2016, гарячі тури в Таїланд 2016

 

таїланд відпочинокЗ дитинства нам знайома назва загадкової країни Сіам. Це давня назва Королівства Таїланд, розташованого в центрі Південно-Східної Азії. Таїланд відомий поєднанням старожитностей і первозданних тропічних красот з об'єктами сучасної цивілізації і західноєвропейським комфортом та кращим відпочинком по доступним цінам.

Подорож до Таїланду - це зустріч з казковим королівством, вічним літом і теплим океаном, де можна забути про всі турботи. Вас чекає райський відпочинок, адже саме Таїланд - країна подорожей в казкову мрію.

Офіційно діючі таксі в Бангкоку з написом "TAXI" або "TAXI METER". Англійською мовою володіють лише незначна частина водіїв таксі. Будьте уважні при виборі таксі, переконайтеся, що таксист знає як доїхати  до потрібної Вам адреси (краще мати при собі картку готелю з адресою). Таксі забезпечені лічильником, але не буде зайвим заздалегідь нагадати про це водієві. Чайові в таксі не передбачаються. Таксі на базі моторолерів (триколісні) - "ТУК-ТУК" (в Бангкоку) - лічильниками не обладнані. Про вартість поїздки слід домовитися з водієм заздалегідь (зазвичай вона нижче, ніж в звичайному таксі).

Можливий прокат автомобіля з водієм або без. Перевірте, щоб транспортний засіб було застраховано, інакше за наслідки аварії Вам доведеться платити, навіть якщо на авто впав метеорит.

Дороги в Таїланді чудові. Автодорожня мережа країни розширюється і поліпшується у всіх, навіть самих слаборозвинених місцях, провінціях, однак усюди, за винятком південного напрямку, який зв'язує Таїланд з Малайзією, вона залишається замкнутою всередині країни. Більшість дорожних знаків зроблені на тайській мові, це може мати небезпечні наслідки для не дуже досвідчених водіїв.

Під час перебування в Таїланді необхідно враховувати, що у тайців існує ряд соціальних і релігійних заборон, дотримання яких вони очікують і від іноземців.

(!)

Єдине місце, де вимагається неухильне дотримання певних норм, беручи до уваги різних форм шанування монарха, - це храм. При вході в будівлю з головним зображенням Будди, біля якого віруючі, сидячи на підлозі, підносять молитви, належить роззуватися. Жінкам не дозволяється входити в житло до ченців що б там не було.
(!) Жінкам краще не з'являтися на публіці в шортах, особливо в храмах, або в надмірно відкритих сукнях.
(!) Вказати на когось носком ноги - верх грубості, тому, щоб ненароком цього не зробити, краще не сидіти, закинувши ногу на ногу.
(!) Якщо чоловік і жінка тримаються при всіх за руки, виставляючи таким чином напоказ свої відносини, це вважається порушенням норм моралі (зате цілком нормальним вважається, якщо за руки тримаються двоє чоловіків - це всього лише ознака дружнього ставлення, не більше).
(!) Тайські жінки у своїй масі консервативні, тому не торкайтеся до них без їх згоди.
(!) Голова для тайців є найголовнішою частиною людського тіла, тому не слід доторкатися до голови тайця, навіть якщо це жест дружби.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper