Еней — Відпочинок, лікування та оздоровлення, санаторії в Україні
Еней

НОВИНИ

Відпочинок, лікування та оздоровлення, санаторії в Україні

 

трускавець

Відпочинок, лікування та оздоровлення в Україні

Найпопулярніші курорти України

1. Трускавець - «перлина» України, один з найбільших бальнеологічних курортів України, що прославився різноманіттям мінеральних вод, найвідомішою з яких є «Нафтуся». Ця вода, в комплексі з іншими природними лікувальними факторами лікує захворювання органів травлення, хронічні запальні захворювання нирок, печінки і жовчних шляхів, порушення обміну речовин, у тому числі цукровий діабет, і багато інших.  

Моршин лікуватись Моршин Моршин відпочинок

2. Курорт Моршин - один з найвідоміших гастроентерологічних курортів України, розташований в 50 км від Трускавця в передгір'ях Карпат, в долині, оточеній лісом та пагорбами. Чарівна природа Карпат, кришталево чисте гірське повітря і унікальні цілющі джерела мінеральних вод ставлять відпочинок в Моршині в один ряд з всесвітньо відомими курортами, такими як санаторії Белокурихи, офіційний сайт, ціни 2016. Але найбільше багатство курорту - різноманітні за хімічним складом мінеральні води. Моршинська мінеральна вода - ефективний засіб для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки та обміну речовин. Завдяки протизапального, сечогіннго та послаблюючого ефекту, вона сприяє очищенню організму, виведенню радіонуклідів, підвищує імунітет.

3. У самому центрі України, на Полтавщині, на мальовничих берегах тихої річки Хорол розташований курорт Миргород. Чисте повітря, благодатний клімат, унікальна цілюща вода і гостинність місцевих жителів нікого не залишать байдужими. Мінеральна вода «Миргородська» віднесена до кращих мінеральних вод світу. У санаторіях Миргорода проводиться лікування захворювань органів шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура, периферичної нервової системи. Для лікування кістково-м'язової системи, остеохондрозу і переломів кінцівок використовуються торф'яні грязі. У санаторії «Березовий гай» функціонує відділення з лікування цукрового діабету.

4. Хмельник - невелике затишне містечко, розташоване на річці Південний Буг. Головним лікувальним фактором є радонова мінеральна вода. Відпочинок в Хмільнику називають скарбницею здоров'я і перлиною сонячної України. Радон - продукт розпаду радію, належить до групи інертних газів. Головний лікувальний фактор - альфа-випромінювання. Радонові ванни покращують ліпідний і водно-сольовий обмін, збільшують виведення з організму натрію, води і сечової кислоти. Показання до лікування на курорті: захворювання нервової та серцево-судинної систем, захворювання опорно-рухового апарату, гінекологічні захворювання, захворювання бронхо-легеневої системи, шкірні захворювання (у тому числі наслідки опіків), порушення обміну речовин, цукровий діабет I-II стадії.

5. Санаторії та пансіонати Криму мають давню історію. Ще 200 років тому вченими були закладені основи санаторно-курортного лікування в Криму. За цей час були побудовані нові санаторії, комфортабельні корпуси які чудово вписалися в місцевий ландшафт.

Спектр лікувального впливу, що чиниться в санаторіях Криму і різних пансіонатах, досить великий. Тут і загальнокліматичні чинники - свіже морське повітря на узбережжі, лікувальний хвойний аромат, наповнене фітонцидами - в навколишніх лісах. Не менш відомі курорти Криму також своїми лікувальними грязями, мінеральними джерелами і термальними водами. Санаторії Криму спеціалізуються на лікуванні таких захворювань: верхніх дихальних шляхів, центральної нервової та серцево-судинної систем (санаторії Південного берега Криму); опорно-рухового апарату, травної системи і шлунково-кишкового тракту (санаторії західного і східного узбережжя Криму), гінекологічних, шкірних захворювань (санаторії західного узбережжя Криму, грязелікування). Зручним є те, що багато санаторіїв та пансіонатів Криму працюють цілий рік. Відпочинок в Криму - це не тільки лікувальні процедури, представлені в санаторіях Криму, а й відпочинок на морі, багата екскурсійна програма і всілякі курортні розваги. Мінімальна кількість днів перебування на курортах України - 12. Вартість путівки зазвичай включає: проживання, харчування, лікування. Якщо Ви зацікавились даною інформацією, Вам захотілося насолодитися цілющим кліматом і природою України, відпочити та оздоровитися в популярних санаторіях, туристична компанія «Еней» допоможе організувати будь-який тур на курорти України та втілити Ваші мрії в реальність.

Оцініть матеріал!
(2 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper