Еней — В Японії відбудуться снігові фестивалі
Еней

НОВИНИ

В Японії відбудуться снігові фестивалі

снігові фестивалі в Японії

Японія активно готується до веселої зими, адже зима це не тільки холод, замети і ожеледь, а й веселі ігри на свіжому повітрі і неймовірно красиві пейзажі.

Пропонуємо Вашій увазі ряд цікавих подій зимової Японії.

Цієї зими Японія збирається порадувати мандрівників яскравими зимовими подіями. 7 і 8 лютого 2015 в місті Вакаса пройде вже традиційна битва сніжками. Для участі в битві потрібно відправити заявку організаторам, але можна і просто подивитися, не ризикуючи потрапити під град сніжків.

Ще одна яскрава зимове подія - це Сніговий фестиваль в місті Тідзу який відбудеться 7 лютого 2015 на вулиці Тідзу Тарасюку. Увечері тут запаляться сотні незвичайних ліхтарів зі снігу. Разом вони утворюють цілу сніжно-світлову симфонію, яка перетворює з першого погляду звичайний пейзаж у справжню зимову казку.

А з 6 по 15 лютого 2015 в місті Отару на острові Хоккайдо буде проходити сніговий фестиваль. Краса цієї події в невеликих фігурках і незвичайних світильниках зі снігу, розставлених уздовж засніжених стежок. Основні майданчики фестивалю - райони УНГА Кайдзё уздовж мальовничого каналу Отару і Теміясен Кайдзё. Багато місцевих жителів приєднуються до свята, виставляючи біля своїх будинків власні снігові статуї і світильники.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper