Еней — На Мальдівах відкривається новий готель
Еней

НОВИНИ

На Мальдівах відкривається новий готель

Amilla Fushi

Новий готель на Мальдівах Amilla Fushi, вже відкриває свої двері. Готель почне приймати туристів після офіційного відкриття 1 лютого 2015.

Amilla Fushi - означає «мій дім - острів». Готель запропонує комфортний і ненав'язливий сервіс, подбає про те, щоб туристи отримали незабутній і чарівний відпочинок на Мальдівах, що відповідає всім мріям і уявленням про прекрасну відпустку.

У готелі всі представлені види спорту пропонуються туристам безкоштовно, щоденний 50 хвилинний сеанс спа входить у вартість номера, дитячий клуб, включаючи няню і будь-які дитячі розваги також надаються безкоштовно, дозволяючи батькам повністю розслабиться, не думаючи ні про які додаткові витрати.

Домашній риф багатий морською фауною, в готелі є власний дайвінг-центр, де пропонують безпечний і високоякісний дайвінг для будь-якого рівня підготовки, як новачка, так і експерта.

Курорт, більш ніж будь-який інший на Мальдівах, оснащений спеціально спроектованими острівними будинками з двома і більше спальнями. Різноманітність вілл на острові вражає будь-яку уяву. Розмір та умови розміщення у віллах підійдуть прекрасно для великих сімей або компаній. Яку б віллу турист не вибрав, простору віллу з двома спальнями або віллу на воді, площа якої від 200 до 250 кв. метрів, всі вілли мають великий власний басейн.

Відомий австралійський шеф-кухар Лука Манган відповідальний за якість і різноманітність страв у меню на острові. Лука створив настільки різноманітне меню в ресторанах на острові, що туристи навряд чи встигнуть спробувати всі кулінарні шедеври протягом свого відпочинку.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper