Еней — Hotel LUKA 4* Бешенева
Еней

Hotel LUKA 4* Бешенева

Hotel LUKA 4

HOTEL LUKA 4*, BESENOVA

   Готель Luka 4 **** найновіший з готелів аквапарку Thermal Park Besenova.  Він знаходиться найближче до літніх відкритих басейнів з чистою водою, але далі за інші від цілорічних відкритих термальних басейнів. Так, щоб дістатися до них необхідно пройти по діагоналі всю внутрішню територію аквапарку. Цей аспект слід обов'язково враховувати в холодну пору року. Основною перевагою готелю Luka 4* є наявність кухонного куточка і холодильника в кожному номері, оскільки харчування не входить у вартість перебування в аквапарку.

Готель складається з 97 номерів, з них: 26 двомісних студіо категорії Стандарт, 16 двомісних студіо категорії Класик, з яких у 10 номерах є можливість розміщення одного додаткового місця, 41 двомісних студіо категорії Комфорт з можливістю розміщення двох додаткових місць, 7 двомісних апартаментів категорії Комфорт з можливістю розміщення двох додаткових місць, 5 тримісних апартаментів категорії Люкс з можливістю розміщення двох додаткових місць, 1 чотиримісні сімейні апартаменти з можливістю розміщення п'яти додаткових місць і 1 двомісні апартаменти Президент з можливістю розміщення чотирьох додаткових місць. Всі номери дуже функціональні і зручні.

Відвідини Термал Парку, фітнес, паркінг, халат та 10% знижки на релакс-центр.

 

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
  • Друк
  • Email
Детальніше в цій категорії: Kурорт П’єштяни »

Коментарі  

 
#1 Ольга 17.12.2014, 08:43
Замало інформації. Детально про номери а де знаходяться ці Пєштяни і яка користь, тобто що оздоровлювати треба шукати в неті.
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper