Еней — Kурорт П’єштяни
Еней

Kурорт П’єштяни

Kурорт П’єштяни

ПЄШТЯНИ

Kурорт П’єштяни розташований в західній Словаччині на березі річки Ваг, за 80 км від Братислави і займає найбільш значне місце серед термальних курортів країни. Основними завданнями курорту є лікування захворювань опорно-рухового апарату, у тому числі запальні і дегенеративні ревматичні захворювання, а основним природним засобом лікування – термальні гіпсово-сірчані води і сірчані грязі.

П’єштяни розташовані у самій теплій області Словаччини, у низинній частині країни. Влітку температура дуже рідко перевищує +35 °C. Тепле і відносно сухе літо, м'які осінь та зима, багато сонця і зелені створили тут прекрасні умови для цілорічного відпочинку. При вході на колонадний міст стоїть статуя людини, що ламає милицю. Це – символ найбільш відомого з курортів Словаччини, а написи на фасадах Колонадного мосту свідчать – «Saluberrimae pistinienses thermae» («Самий зцілювальний курорт П’єштяни») і «Surge et ambula»(«Встань і йди») – пояснюють результати лікування.

Одна з легенд оповідає про те, як люди, помітивши, що павич вилікував хвору ногу у грязьовий ямі, теж стали використовувати унікальні лікувальні властивості термальної мінеральної води і сульфатної грязі. Лікувальна мінеральна вода з природною температурою 69 °С, що містить велику кількість сірчаних сполук, сірчані грязі та відновлювальне лікування, дозволяють людям з ревматичними або іншими хворобами локомоторної системи знову стояти на власних ногах.

Найпопулярніші готелі курорту – «ESPLANADE 4*» і «THERMIA PALACE 5*». Останній побудований в 1912 році і став популярним місцем відпочинку монархів з усієї Європи. Усього ж в Пєштянах більше 10 санаторних будинків. Відміyна особливість курорту – наявність спеціалізованого дитячого санаторію («Зелене дерево»).

Різноманітне та громадське життя міста та курорту – жодного дня не проходить без концерту, театрального спектаклю, виступу танцювального ансам6ля або без виставки. Спеціально для гостей курорту організовуються різні культурні програми, лекції, екскурсії. Любителі активного відпочинку теж залишаться задоволеними – плавання, теніс, верхова їзда, риболовля, піші та велосипедні прогулянки, параглайдинг, водні види спорту на річці Ваг і на озері Слнява. Часто в П’єштянах проводяться національні та міжнародні спортивні змагання – гребні гонки, тенісні турніри, футбольні зустрічі. Завдяки високій якості послуг і наявності прекрасно обладнаних залів, П’єштяни стали популярним центром проведення конференцій різного рівня.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
  • Друк
  • Email
Детальніше в цій категорії: « Hotel LUKA 4* Бешенева Бардіїв »
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper