Еней — Івано-Франківськ
Еней
Подробнее на сайте: https://avtoremonto.ru http://wow-helper.ruhttps://cleanmedicine.ru
http://carautoremont.ru http://buy-vehicle.ruhttps://rukamisdelai.ru http://saurfang.ruhttps://wellbuilding.ruhttps://originhealth.ruhttp://live-cms.ru
http://make-credit.ruhttp://nunax.ruhttps://healthenter.ruhttp://free-minigames.com http://getkredit.ru

івано-франківськ

Івано-Франківськ 

Європейська історія Івано-Франківська почалася зі Станіславської фортеці, зведеної польським магнатом Андрієм Потоцьким і названої на честь сина Станіслава і мало не завершилася знаменитою «мармолядовою пожежею» 1868 року. Тоді через недогляд господині, що готувала на повільнім вогні мармелад, згоріло ледь не ціле місто. У 1962-му Станіслав перейменовано на Івано-Франківськ, центром якого слугує зведена у стилі конструктивізму Ратуша. Нині в ній діє Краєзнавчий музей, експонати якого утворюють дивовижний мікс артефактів: тут є і щелепа риби-пилки, і туша крокодила, і меблі часів Потоцьких, і біблійні стародруки. Не меншу естетичну насолоду отримують відвідувачі Художнього музею. До речі, експозиційна зала його міститься у найдавнішій архітектурній споруді міста, ренесансному Парафіяльному костелі XVII століття. Тут представлені унікальні твори сакральнго мистецтва XV-XX століть. Поблукавшии вуличками Івано-Франківська, оглянувши Палац Потоцьких, Гетьманські вали, пам’ятник до 2000-річчя від народження Христа та мури Станіславської фортеці, обов’язково завітайте до одної з кав’ярень. Такої кави, як тут, ви не скуштуєте більше ніде!
У нас ви можете замовити такі послуги: зустріч, замовлення машини чи автобуса, бронювання готеля,  послуги екскурсовода та організація екскурсійної програми.

Готелі Івано-Франківська 

Готель "Атріум"

Готель "Чорний Замок"

Мотель "Жокей"

Готель "Забава"

Готель "Станіславів"

Готель "Квінс"

Готель "Аускопрут"

Готель "Нива"

Готель "Легенда"

Готель "Будьмо"

Парк Готель"  

ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ У НАС  ПОСЛУГИ ЕКСКУРСОВОДА:

Робота гіда-екскурсовода 2 год / 3 год
Українсько та російськомовний екскурсовод
450 грн. / 550 грн
Англомовний екскурсовод
За домовленістю
 

ТРАНСПОРТНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ 

трансфер вокзал-готель (автомобіль)
60,00-80,00грн
трансфер аеропорт-готель (автомобіль)
80,00-100,00грн
супровід по місту цілий день (автомобіль)
650,00-800,00грн, 
транспортне обслуговування для груп (автобус)
за домовленістю
               
Оцініть матеріал!
(3 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#2 Оксана 12.07.2015, 08:55
Ми спеціально приїхали зі Львова, щоб познайомитись з Івано-Франківсь ком. Саме для цього замовляли екскурсію, щоб дізнатися про колишній Станіслав якомога більше! Було дуже цікаво, ми багато про що почули, ще раз переконавшись яка чудова наша Україна та її міста!
Цитата
 
 
#1 Елена 08.06.2015, 08:28
Відпочивала я в готелі "Карпатські зорі", що в Косіві. Згодом я мала таку чудову можливість використати нагоду відвідати саме прекрасне суто українське місто Івано-Франківсь к - душу стражденного українського народу саме якраз через цю туристичну фірму. Я безмежно вдячна всім організаторам за цікаву змістовну екскурсію по ньому, особливо за знайомство з неординарними людьми.
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper