Еней — Різдвяні історії Європи!
Еней

Різдвяні історії Європи!

bratislava

Різдвяні Історії Європи!

Дати туру: 20.12.2017 – 24.12.2017 р.

Вартість туру: 120 € / ос.

Івано-Франківськ – Мішкольц-Тапольце – Братислава – Відень – Івано-Франківськ

 

ОПИС ТУРА:

День 1

Виїзд з Івано-Франківська о 22:00

Нічний переїзд по території України та Угорщини.

День 2

 

Сніданок у придорожньому кафе (самостійно).
Переїзд в Мішкольц-Тапольце.
 Відвідування термальних купалень (10 €). Особлива привабливість єдиної у своєму роді в Європі водолікувальної купальні полягає в тому, що вона розташована в природних, вимитих за тисячоліття термальними водами, печерах. До печерної купальні відноситься також відкрите термальне озеро, що наповнюється теплими джерелами. В особливу насолоду перетворюють купання - світлові ефекти, підземна річка, «перлинна ванна», печерний водоспад...
Орієнтовно 14:00 – виїзд до Братислави.
Пропонуємо оглядову екскурсію по місту (5 €). Братислава – гостинна маленька столиця, єдина столиця в світі, що граничить відразу з двома державами - Австрією та Угорщиною. Починаємо огляд міста з Братиславського замку - Граду. Не обійдемо увагою і Кафедральний собор святого Мартіна де угорські правителі проходили обряд коронації. Далі пройдемось центральною, колись Ринковою, площею та побуваємо на Францисканській площі, помилуємося палацом Мірбаха. Але головною прикрасою різдвяної Братислави є ярмарки! Різноманітні сувеніри і прикраси, які виготовлені місцевими умільцями з різних природних матеріалів, представлені у павільйонах на трьох майданах міста – площі Гвездослава, Францисканської і Головною. Там ви можете оцінити красу і вишукані смаки національних страв – локше, пагач, пряників і облаток. Все це можна спробувати в поєднанні з пуншем, грогом або медом. Жоден різдвяний ярмарок у Братиславі не минає без розваг. Щорічна культурна програма вражає своїм розмахом і різноманітністю!
Поселення в готель. Ночівля.

День 3

Сніданок у готелі.

09:00 – переїзд до Відня.

Відень – місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне... Його по праву називають серцем Європи. Як колишня столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою... Це незвичайне місто! Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі... Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно - собор святого Стефана - духовний символ історії Австрії.

Вільний час.
Повернення в Братиславу. Ночівля.

День 4

Сніданок у готелі.

Виселення з готелю. Вільний час на шопінг. Виїзд з Братислави о 14:00.

Переїзд по території Словаччини, Угорщини.

День 5

Прибуття до Івано-Франківська.

 

* У ПРОГРАМІ ТУРУ МОЖЛИВІ ЗМІНИ!

У вартості туру:

• проїзд автобусом євро класу по маршруту;
• проживання в готелі (дво-, тримісне розміщення);
• сніданок (після ночівлі у готелі);
• екскурсія згідно програми;
• супровід керівника групи;
• медичне групове страхування.

Додатково оплачується:

• додаткове харчування;
• факультативні екскурсії;
• вхідні білети до екскурсійних об'єктів;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати;
• консульський збір – 35 €;
• візова підтримка – 10 €.

♦ Оплата здійснюється в гривнях за комерційним курсом на день оплати.
♦Ф
ірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.
♦В
артість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
♦У
 програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи. 

Документи, необхідні для відкриття візи 

  • Друк
  • Email
JoomShaper